Vertaling

HL TRAD Vertaalproces

arrow

Juridische vertaaldiensten

HL TRAD is gespecialiseerd in juridische vertaaldiensten voor de juridische beroepssector en waarborgt uitsluitend nauwkeurige vertalingen van zeer hoge kwaliteit.

Legal-translation-services-Chart
 

Financiële vertaaldiensten

HL TRAD positioneert zich als de voorkeurspartner voor alle financiële vertalingen en interpretaties bij uw internationale activiteiten.

Financial-translation-services

 

Gerelateerde vertaaldiensten



Vertrouwelijkheid Dienstverlening Kwaliteit Prijs Uw eigenHL TRAD accountmanager
  • HL TRAD garandeert de consistentie van uw vertalingen op de lange termijn
  • Service Level Agreement (SLA)
  • Capaciteit om efficiënt al uw verzoeken te behandelen
  • Processen op maat om te voldoen aan uw specifieke wensen

LONDEN

HL TRAD Limited London
20 Little Britain – London EC1A 7DH

Tél.: +44 (0)207 629 72 58
Fax: +44 (0)20 7504 8353

E-mail: london@hltrad.com

 

PARIJS

HL TRAD Parijs
38 rue de Berri – 75008 Paris

Tel: +33 (0)1 30 09 41 90
Fax: +33 (0)1 72 70 31 86

E-mail: paris@hltrad.com

BRUSSEL

HL TRAD Brussel
Avenue Louise, 65 – 1050 Brussels

Tel: +32 (0)2 536 86 14

E-mail: brussels@hltrad.com

GENEVE

HL TRAD Geneve
Avenue Industrielle 4 – 6, 1227 Geneva

Tel: +41 (0)22 342 38 87

E-mail: geneve@hltrad.com

AMSTERDAM

HL TRAD Amsterdam
Strawinskylaan 3051 – 1077 ZX Amsterdam

Tel:+31 (0)20 301 2207

E-mail: amsterdam@hltrad.com

MILAAN

HL TRAD Milaan
Via G. Mengoni, 4 – 20121 Milano

Tel: +39 (0)2 303 15 323

E-mail: milano@hltrad.com

FRANKFURT

HL TRAD GmbH Frankfurt
Herriotstraße 1 – 60528 Frankfurt/Main

Tel. : +49 (0)69 6773 3220

E-Mail : frankfurt@hltrad.com

Copyright 2017 - HL TRAD | Website, SEO en Marketing door Cresconnect.co.uk

Wettelijke vermeldingen - Algemene verkoopsvoorwaarden - politiek van de vertrouwelijkheid en bescherming van persoonsgegevens -