Testimonials

Getuigenissen

“Bedankt voor het uitstekende, zorgvuldige en uiterst relevante werk.”

Senior Auditor

Big Four Financial Services
“Tijdige en uitstekende klantenservice.”

Senior partner

Top 10 Nederlands advocatenkantoor
"Kwaliteit: de klant was tevreden met de kwaliteit van de vertaling. Naleving deadline: we vroegen om een normale verwerkingstijd en we hebben de vertaling op tijd ontvangen. Dienstverlening: we hebben al eerder gebruikgemaakt van uw vertaaldienst en waren tevreden over het werk, daarom komen wij graag bij u terug. Kwaliteit-prijsverhouding: we vinden de prijzen correct voor de kwaliteit van het werk en de snelheid van de service. Conclusie: een goed uitgevoerd project!"

Mevrouw K., partner

Advocatenkantoor gespecialiseerd in mediarecht
“Hartelijk dank voor uw vertaling, we zijn heel tevreden.”

Mevrouw J., hoofd Communicatie

Corporate & Investment Banking
“Geweldige kwaliteit! Met onze dank voor het commentaar, dat was heel nuttig voor het herzien van het originele document."

Mevrouw D., juridisch adviseur

Leidinggevend bedrijf, wereldwijd gespecialiseerd in buitenlandse valuta
Pages: 1 2 3 4 »

LONDEN

HL TRAD Limited London
20 Little Britain – London EC1A 7DH

Tél.: +44 (0)207 629 72 58
Fax: +44 (0)20 7504 8353

E-mail: london@hltrad.com

 

PARIJS

HL TRAD Parijs
38 rue de Berri – 75008 Paris

Tel: +33 (0)1 30 09 41 90
Fax: +33 (0)1 72 70 31 86

E-mail: paris@hltrad.com

BRUSSEL

HL TRAD Brussel
Avenue Louise, 65 – 1050 Brussels

Tel: +32 (0)2 536 86 14

E-mail: brussels@hltrad.com

GENEVE

HL TRAD Geneve
Avenue Industrielle 4 – 6, 1227 Geneva

Tel: +41 (0)22 342 38 87

E-mail: geneve@hltrad.com

AMSTERDAM

HL TRAD Amsterdam
Strawinskylaan 3051 – 1077 ZX Amsterdam

Tel:+31 (0)20 301 2207

E-mail: amsterdam@hltrad.com

MILAAN

HL TRAD Milaan
Via G. Mengoni, 4 – 20121 Milano

Tel: +39 (0)2 303 15 323

E-mail: milano@hltrad.com

FRANKFURT

HL TRAD GmbH Frankfurt
Herriotstraße 1 – 60528 Frankfurt/Main

Tel. : +49 (0)69 6773 3220

E-Mail : frankfurt@hltrad.com

Copyright 2017 - HL TRAD | Website, SEO en Marketing door Cresconnect.co.uk

Wettelijke vermeldingen - Algemene verkoopsvoorwaarden - politiek van de vertrouwelijkheid en bescherming van persoonsgegevens -