Our-Team

Ons
team

HL TRAD-specialisten die 24 uur per dag tot uw beschikking staan

commit1

commit1

Client Manager:

uw single point of contact die werken samen met u als echte adviseurs, het aanbieden van een op maat gesneden oplossing voor uw vragen en behoeften ter beschikking om u te helpen 24/7

Projectleider:

Hij of zij assembleert het team van wie zal werken aan uw project achtereenvolgens, en hun workflow binnen het tijdsbestek opgegeven plannen. Zij treden ook vóór de definitieve oplevering van uw project door het uitvoeren van een volledige evaluatie van het project en de naleving van de oorspronkelijke bestelling specificaties.

Vertaler:

Al onze vertalers het bezit van een diploma, zowel in de vertaling en in hun specialisatie gebied (recht, financiën, audit, boekhouding, enz.), Werken alleen in hun moedertaal worden getest door HL TRAD tijdens een langdurig wervingsproces en regelmatig geëvalueerd na elk van de voltooiing van elke opdracht.

Corrector:

Een tweede vertaler, ook een specialist in uw vakgebied en werken alleen in zijn of haar moedertaal, een overzicht van de werkzaamheden van de eerste vertaler.

Recensent:

Een derde vertaler, ook een specialist in uw vakgebied en werken alleen in zijn of haar moedertaal, een overzicht van de werkzaamheden van de eerste & tweede vertalers.

afdeling Quality Control:

Onze In-house Afdeling zal precies elke vertaling opmaken, om het oorspronkelijke materiaal te passen, terwijl ook gevoelig zijn voor culturele nuances van het publiek.

LONDEN

HL TRAD Limited London
20 Little Britain – London EC1A 7DH

Tél.: +44 (0)207 629 72 58
Fax: +44 (0)20 7504 8353

E-mail: london@hltrad.com

 

PARIJS

HL TRAD Parijs
38 rue de Berri – 75008 Paris

Tel: +33 (0)1 30 09 41 90
Fax: +33 (0)1 72 70 31 86

E-mail: paris@hltrad.com

BRUSSEL

HL TRAD Brussel
Avenue Louise, 65 – 1050 Brussels

Tel: +32 (0)2 536 86 14

E-mail: brussels@hltrad.com

GENEVE

HL TRAD Geneve
Avenue Industrielle 4 – 6, 1227 Geneva

Tel: +41 (0)22 342 38 87

E-mail: geneve@hltrad.com

AMSTERDAM

HL TRAD Amsterdam
Strawinskylaan 3051 – 1077 ZX Amsterdam

Tel:+31 (0)20 301 2207

E-mail: amsterdam@hltrad.com

MILAAN

HL TRAD Milaan
Via G. Mengoni, 4 – 20121 Milano

Tel: +39 (0)2 303 15 323

E-mail: milano@hltrad.com

FRANKFURT

HL TRAD GmbH Frankfurt
Herriotstraße 1 – 60528 Frankfurt/Main

Tel. : +49 (0)69 6773 3220

E-Mail : frankfurt@hltrad.com

Copyright 2017 - HL TRAD | Website, SEO en Marketing door Cresconnect.co.uk

Wettelijke vermeldingen - Algemene verkoopsvoorwaarden - politiek van de vertrouwelijkheid en bescherming van persoonsgegevens -