Tolken

TOLKEN MET ERKENDE DESKUNDIGHEID IN DE VAKGEBIEDEN RECHTEN EN FINANCIËN
Of het nu een bijeenkomst, een interview, een bestuursvergadering of een congres betreft, HL TRAD kan u verschillende wereldwijde tolkdiensten aanbieden die afgestemd zijn op uw behoeften.

Afhankelijk van de omvang van het evenement en de gewenste soort tolkdienst, verzorgen wij de apparatuur voor zowel de sprekers als het publiek. Wij verzorgen ook alle audio- en opnameapparatuur. Dankzij onze partners zijn voorkeurstarieven van toepassing en hoeft u zich geen zorgen te maken over de installatie van de apparatuur. Een geluidstechnicus zorgt voor een naadloos verloop van de dienstverlening van de installatie tot en met het demonteren van de apparatuur.

Voordat we een tolk naar de klant sturen, voert HL TRAD een uitgebreide selectieprocedure uit. Indien nodig wordt er als onderdeel van de selectieprocedure een telefonisch interview georganiseerd tussen de klant en de tolk. U kunt de interpretatiecitaat hier bekijken


 

HL TRAD biedt 3 tolkmethoden:


 

 

LONDEN

HL TRAD Limited London
20 Little Britain – London EC1A 7DH

Tél.: +44 (0)207 629 72 58
Fax: +44 (0)20 7504 8353

E-mail: london@hltrad.com

 

PARIJS

HL TRAD Parijs
38 rue de Berri – 75008 Paris

Tel: +33 (0)1 30 09 41 90
Fax: +33 (0)1 72 70 31 86

E-mail: paris@hltrad.com

BRUSSEL

HL TRAD Brussel
Avenue Louise, 65 – 1050 Brussels

Tel: +32 (0)2 536 86 14

E-mail: brussels@hltrad.com

GENEVE

HL TRAD Geneve
Avenue Industrielle 4 – 6, 1227 Geneva

Tel: +41 (0)22 342 38 87

E-mail: geneve@hltrad.com

AMSTERDAM

HL TRAD Amsterdam
Strawinskylaan 3051 – 1077 ZX Amsterdam

Tel:+31 (0)20 301 2207

E-mail: amsterdam@hltrad.com

MILAAN

HL TRAD Milaan
Via G. Mengoni, 4 – 20121 Milano

Tel: +39 (0)2 303 15 323

E-mail: milano@hltrad.com

FRANKFURT

HL TRAD GmbH Frankfurt
Herriotstraße 1 – 60528 Frankfurt/Main

Tel. : +49 (0)69 6773 3220

E-Mail : frankfurt@hltrad.com

Copyright 2017 - HL TRAD | Website, SEO en Marketing door Cresconnect.co.uk

Wettelijke vermeldingen - Algemene verkoopsvoorwaarden - politiek van de vertrouwelijkheid en bescherming van persoonsgegevens -