Our-Client-References

Onze klantreferenties

Klantenportefeuille – Rechten
  • Magic Circle advocatenkantoren
  • Internationale advocatenkantoren
  • Advocatenkantoren gespecialiseerd in winkelbedrijven
  • Juridische adviseurs van investeringsbanken en multinationals
  • Verzekeringsgroepen

Expertisegebied – Rechten

  • Geschillenbeslechting en arbitrage
  • Mededingingsrecht
  • Ondernemings- en handelsrecht
  • Bankzaken, financiën en belastingrecht
  • Eigendomsrecht

Klantenportefeuille – Financiën
  • Investeringsbanken
  • Handelsbanken en retailbanking
  • Vermogensbeheerders
  • Audit- en accountancybedrijven
  • Financiële afdelingen van multinationals
  • Venture Capital bedrijven
  • Private Equity bedrijven
  • Hedge Funds
  • Adviesbureaus
  • Ondernemingen voor beleggingen in onroerende goederen

Expertisegebied – Financiën

  • Geschillenonderzoek
  • Beurs
  • Bankzaken
  • Corporate Finance
  • Accounting

LONDEN

HL TRAD Limited London
20 Little Britain – London EC1A 7DH

Tél.: +44 (0)207 629 72 58
Fax: +44 (0)20 7504 8353

E-mail: london@hltrad.com

 

PARIJS

HL TRAD Parijs
38 rue de Berri – 75008 Paris

Tel: +33 (0)1 30 09 41 90
Fax: +33 (0)1 72 70 31 86

E-mail: paris@hltrad.com

BRUSSEL

HL TRAD Brussel
Avenue Louise, 65 – 1050 Brussels

Tel: +32 (0)2 536 86 14

E-mail: brussels@hltrad.com

GENEVE

HL TRAD Geneve
Avenue Industrielle 4 – 6, 1227 Geneva

Tel: +41 (0)22 342 38 87

E-mail: geneve@hltrad.com

AMSTERDAM

HL TRAD Amsterdam
Strawinskylaan 3051 – 1077 ZX Amsterdam

Tel:+31 (0)20 301 2207

E-mail: amsterdam@hltrad.com

MILAAN

HL TRAD Milaan
Via G. Mengoni, 4 – 20121 Milano

Tel: +39 (0)2 303 15 323

E-mail: milano@hltrad.com

FRANKFURT

HL TRAD GmbH Frankfurt
Herriotstraße 1 – 60528 Frankfurt/Main

Tel. : +49 (0)69 6773 3220

E-Mail : frankfurt@hltrad.com

Copyright 2017 - HL TRAD | Website, SEO en Marketing door Cresconnect.co.uk

Wettelijke vermeldingen - Algemene verkoopsvoorwaarden - politiek van de vertrouwelijkheid en bescherming van persoonsgegevens -